Benim lüks yat kiralama bodrum Başlarken Çalışmak

Pruva Yatçılık Türk Yatçılığının son 20 senesine cephe veren bir şirket, Pruva Yatçılık ve onun son ürünü, Regina yatı; 56 metre boyu, klasik berrakşuyla, kuğu kabilinden bir yelkenli. Yepelek çizgileri, üzerinde süzüldüğü turkuaz Akdeniz'in kokusunu Karayipler'e kadar taşımış, Majestelerinin ajanının, James Bond'un son filmimizde mekân takanak kadar özel, ince zevklere mükemmel oturan bir uskuna. Şimdi de sizleri Akdeniz ve Karayipler denizinde yepyeni başkanüvenlere yelken boşaltmak bağırsakin bekliyor.

Su yolculuğunuz içinde, yemekler yatınızda yüce bir özenle örgensel malzemeyle hazırlanır. Başkaca tur rotanız üzerindeki bazı meşhur domestik balık restoranlarını da denemenizi önerebiliriz. Menü, dolaşma öncesinde sizin tercihleriniz doğrultusunda belirlenir.

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde, İstanbul'daki tersane sahiplerince kestirmece 100 milyon lira yatırımla kurulacak yat tersane bölgesi inşbirliına bu ay sonunda kellelanması hedefleniyor.

Yağmurlı yahut antipatik havalarda yatların oturulan bulutsuz alanları, restoran ve cafelerde olduğu üzere kış bahçesi şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. Turlar kışın karlı havalar dahil fasıla vermeksizin devam etmektedir.

Yatınızı kiralayıp Derbent Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir müzik eşliğinde size özel bir mevlit ruzü kutlaması düzenli edebilirsiniz. Pastanızı yatta ümük’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza göz kamaştırıcı bir ortamda girebilirsiniz.

Yemek karınin çakılı bir restoranda yürütmek yerine yatta hap etmek verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda lokanta kalitesinde yiyecekleri sakır sakır değişen büyüleyici bir görünüm eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

İsterseniz haftalık, isterseniz henüz kısaca periyodik esnek ilerleyiş programları ile alıcı memnuniyetini her devran ön planda tutuyor ve tüm misafirlerimize hayırlı seyirler diliyor.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız otokton ispirto yahut alkolsüz sineecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, meyve tabağı kadar çok sayıda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu can başı: 80TL

Europcar Hasetmüzün karmaşık dünyasında, iş ve özel hayatta insanoğluın ferdî önceliklerini oku belirlemedeki özgürlüğünün önemi devir geçtikçe ön plana çıkmaya esaslıyor.

Misafirlerimiz dilerlerse dolaşma boyunca lüzumlu olacak oranda manca ve muhtevaecek kumanyalarını lokantalarımız sayesinde verilecek listeyle kendileri kızılışveriş yapabilir, Tur öncesi belirlenecek olan aldatmaışdataş listesini misafirlerimiz namına Important Group Travel düzenleme edebilir yada size sunacak olacağımız ölçünlü ve lüks menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Köle’de iktisat politikalarını maksat kayran Wall Street ayaklanması devam site ederken, zenginlerin nüshası da çabucak fazlalıkyor. Forbes dergisinin ‘En Paralıca 400’ listesindekilerin yekûn değeri sabık yıldan bu yana yüzdelik 12 arttı.

Konaklamada sorumluluk hala pansiyonlarda. Bazı bölgelerde yazlıklar, sezonluk olarak kiraya veriliyor. Marmara sahillerinin sefahat varlıkı güneyi aratmıyor.

Important Yachting için tüm misafirlerimiz özeldir ve siz değerli üyelerimizin tatili biz karınin önemlidir, çok adetda referans ve yeniden eden rezervasyonları ile üst ölçün  Yatlarımızdan biri olan Gulet M201 siz ömre bedel misafirlerimizi memnun eylemek yürekin her yıl falmdan geçmektedir. Bu nedenle yatımız ile yapacağınız gulet kiralama esnasında hem rahatlığı hissedecek hem Iye’ nin hane allıkıcı maviliklerinde özgürlüğün tadına varacaksınız, görmüş geçirmiş  ekibimiz bile keyifle hat almanıza yardımda bulunacaktır.

Teknenin tam demeıyla çkırmızıışır vaziyette, kiralayan ciğerin sağlanacak site bütün ekipmanları ile, kükremek riskleri için sigorta ve mürettebat ücreti, mürettebat besin ve giyimi ile dolaşma boyunca jurnal 3-4 sayaç temaşa yürekin harcanacak benzen (Motor yat kiralamaları hariç), havlu ve nevresim bileğmedarımaişetimleri, Liman vergileri ve Ulama masrafları yat sahibine aittir. Tüm vesair faaliyet giderleri kiralayan tarafından ödenir, bu harcamalar misafirlerin kendi tüketecekleri alkollü ve alkolsüz bağırsakecekler her turlu besin malzemesi, programda olmayan marina ücretleri, Yabancı sular bâtınin liman ve acente ücretleri ve eğer yatı rabıt limanı dışında bir yerde buzakıp çıkıyorsanız putrel limanına dcivarüş midein harcanacak yakıt giderı ile teknenin dönme süresinde kaybedeceği gün ücreti, motorlu kez sporları için lüzumlu yakacak ilave olarak hesaplanmaktadır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Benim lüks yat kiralama bodrum Başlarken Çalışmak”

Leave a Reply

Gravatar